Foto Bratršovský logotype

O nás

Emil Bratršovský, fotograf

Emil Bratršovský

Profesionálně fotí od roku 1990. Zprvu pracoval pro nově vzniklé časopisy, v té době byl kmenovým fotografem časopisu Reflex. Od poloviny devadesátých let se začal věnovat reklamě a otevřel vlastní fotostudio, pracuje pro největší světové reklamní agentury.

Od roku 2000 se orientuje na fotografický portrét a pro velké magazíny fotí známé osobnosti z Čech i zahraničí. Podívejte se na fotogalerii jeho atelieru Bratršovský.

Jeho nejznámější portrétní práce vyšly v roce 2009 knižně v nakladatelství Kosmas.

Kniha Emil Bratršovský: Portrét publikaci objednejte za výhodnou cenu 399 Kč

Simona Lvovská, maskérka, stylistka

obrázek

Vystudovala kosmetologii a dermatologii. Od roku 2000 líčí profesionálně, a to jak pro fotografické, tak i filmové účely. Stylingu se věnuje od roku 2004. Za tu dobu pracovala na mnoha reklamních kampaních a hraných filmech jak v Čechách tak v zahraničí. S Emilem Bratršovským úzce spolupracuje od roku 2002.

Martin Šandera, postprodukce

Martin Šandera

Studoval Mediální studia na Fakultě sociálních věd UK. Zajímá se o nejširší souvislosti vizuální komunikace. Pracoval jako produkční v divadle Ungelt. Zde se začal zajímat o divadelní fotografii. Jako fotograf a retušér se profesionálně živí od roku 2009. www.martinsandera.com

Mariana Hošnová, asistentka fotografa

Mariana Hošnová

V současné době studuje na UK filosofii, má podanou přihlášku na Institut tvůrčí fotografe do Opavy a intensivně se zajíma o tvůrčí fotografii.

Ukázky z focení ve studiu

Focení se skládá ze tří částí:

1) Líčení a výběr oblečení

Líčení a výběr oblečení

Líčení a výběr oblečení

2) Vlastní focení

vlastní focení

vlastní focení

3) Výběr výsledných snímků a dohodnutí retuší

Výběr výsledných snímků a dohodnutí retuší